Herbata Emocjonalny Detoks Shoti Maa Tee 16 torebek

Herbata Emocjonalny Detoks Shoti Maa Tee 16 torebek Zobacz pełny rozmiar

824

Herbata Emocjonalny Detoks Shoti Maa Tee recenzja tutaj

 

Według starożytnej wiedzy pięć elementów takich jak: ziemia, woda, ogień, powietrze i eter są podstawą życia na ziemi. Każda istota żyjąca zawiera w sobie te pięć pierwiastków i kiedy są one w równowadze, nasze życie może być harmonijne. Pięć Herbat Shoti Maa Elementy zostało utworzonych na podstawie starożytnej wiedzy byśmy mogli cieszyć się wyborną  filiżankę herbaty Shoti Maa i doświadczyć efektów równoważenia pięciu elementów. 

A największa zaleta tych wyjątkowych propozycji: Herbaty Shoti Maa są po prostu pyszne!

W składzie tej cudownej kompozycji znaleźć można hibiskus, lukrecję, miętę pieprzową, bazylię, liść jeżyny, imbir, pokrzywę, czarny pieprz, kardamon, cynamon i goździki.

Czy zawsze potrafimy oprzeć się pokusie? Czy nadmiernie odczuwamy niektóre pragnienia, co potrafi obrócić się przeciwko nam samym? Emocje są w życiu potrzebne, ale bywają często złym doradcą i przesłaniają rzeczywistość. To kwestia zachowania równowagi. Pomóc może w tym świeża herbata Emocjonalny Detoks Maa Tea Shoti, która ustabilizuje uczucia i pozwoli spojrzeć na nie z dystansem.

Składniki:
Hibiscus* (33%), liquorice* (24%), peppermint* (14%), basil*, blackberry leaf*, ginger*, nettle*, black pepper*, cardamom*, cinnamon*, cloves*.
* = 100 % organic.