POZNAS NAS!


Od 2010 roku importujemy i sprzedajemy artykuły kosmetyczne, jogińskie, ajurwedyjskie.

Obecnie zajmujemy się dystrybucją na terenie Polski blisko 40 marek, z czego większość sprowadzamy bezpośrednio z Indii lub fabryk produkujących kosmetyki w innych krajach.

Gwarantuje to odbiorcom hurtowym najniższe ceny a także szeroki wybór produktów dostosowanych do profilu prowadzonej działalności.

Obsługujemy zarówno drogerie, sklepy z kosmetykami naturalnymi oraz zielarskie jak również gabinety medycyny naturalnej, salony kosmetyczne i odnowy biologicznej. Z naszej ofery korzystają także fryzjerzy proponujący w swoich zakładach naturalne preparaty do farbowania i pielęgnacji włosów.

Szczególnie polecamy uwadze Klientów produkty takie jak:


- naturalne farby do włosów o pojemności 100g
(odcienie: jasny brąz, orzechowy brąz, miedziany, naturalna czerwień, intensywna czerwień, ciemny brąz, czarny, czarny indygo)
- oleje do użytku spożywczego oraz do masażu (sezam, kokos, gorczyca)
- pasty do zębów bez fluoru
- szeroka gama olejków do włosów
(Olejek stymulujący wzrost włosów, olejki SESA, VATIKA, AMLA, BHRINGRAJ, HEENARA)
- terapeutyczne produkty kosmetyczne BIOTIQUE
- naturalne mydła Soil & Earth
- ajurwedyjska pasta Chyavanprash poj. 250g, 500g, 1 kg
- sproszkowane maseczki ziołowe HESH

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów zarówno z poziomu obsługi jak i z produktów wysokiej jakości, które spełniają ich oczekiwania. Nasza dewiza to minimum formalności przy maksimum zadowolenia!

Jeśli chcesz rozwijać wraz z nami swoją działalność albo myślisz o nowym przedsięwzięciu z zakresu kosmetyki naturalnej zgłoś się do nas!Poszukujemy Dystrybutorów ze wszystkich województw, oferujemy korzystne warunki zakupu, niskie minimum logistyczne oraz fachową obsługę i szybką wysyłkę towarów.

Bądź pierwszy w swoim regionie i zgłoś się już teraz!