Mydło Naturalne Tuberoza Bengalska, 125g, Soil & Earth cera wrażliwa i delikatna

Mydło Naturalne Tuberoza Bengalska, 125g, Soil & Earth cera wrażliwa i delikatna Zobacz pełny rozmiar

1622

Mydełko Tuberoza Bengalska Soil & Earth


Natura to czysta energia i wielki sprzymierzeniec człowieka. Ludzie od wieków ufają jej mądrości, zaś lata eksperymentów i obserwacji pozwalają tworzyć kosmetyki zgodne z życiowymi potrzebami ludzkiego ciała. 

Warto sięgnąć po bogactwa kontynentu azjatyckiego, które przejawiają się przede wszystkim w mnogości roślin, ziół i zapachów, korzystnie wpływających na skórę, a także na ogólne samopoczucie. 
Skóra, nasz naturalny płaszcz ochronny, przechodzi przez różne procesy, zmienia się, starzeje i traci jędrność. Naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagającej skóry wychodzą kosmetyki Soil & Earth o stuprocentowym naturalnym pochodzeniu.


Mydełko nadaje się do stosowania do każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej i delikatnej. 


Mydło Tuberoza Soil & Earth to dopracowany zbiór ekstraktów i olejków, które ukoją zmęczoną i łaknącą nawilżenia skórę. Oprócz witamin E i D, które nawilżają, odżywiają i wygładzają skórę, mydełko zawiera także olejek kokosowy, który wspiera skórę w walce z upływającym czasem. 

Tuberoza bengalska wykazuje działanie redukujące stres i zmęczenie, dzięki czemu wieczorna kąpiel będzie miłym, kojącym i uspokajającym doznaniem.  Zawsze będziesz mógł zrelaksować się, gdy w pobliżu znajdzie się ten kosmetyk naturalny o pięknej kwiatowej nucie orientu...

Zapach mydełka długo utrzymuje się na skórze, przywołując marzenia o odległych i nieznanych krainach. 

To naturalne mydło sprawia, że skóra staje się aksamitna i elastyczna. Zawarta w mydlanej kompozycji tuberoza bengalska ściąga, odżywia i oczyszcza skórę, pozostawiając ją w doskonałej kondycji. 


Naturalne mydło zostało wykonane ręcznie ze składników ekologicznych. Olejki, które są w składzie mydła, zostały pozyskane w tradycyjny sposób "na zimno".

Wszystkie składniki zostały dobrane tak, aby wspólnie dbały o kondycję skóry, odżywiały ją, nawilżały i odmładzały. 

Regularne stosowanie mydełka pomoże wzmocnić skórę, nadać jej sprężystość, blask i wspaniały wygląd.Składniki:

czysty olejek kokosowy, wyciskany na zimno olejek migdałowy, cukier z trzciny cukrowej, gliceryna, witamina E, olejek z tuberozy bengalskiej, filtrowana woda oraz baza mydlana.