Kategorie

Partnerzy

Mydło Naturalne Amber Musk, 125g, Soil & Earth antystresowe

Mydło Naturalne Amber Musk, 125g, Soil & Earth antystresowe Zobacz pełny rozmiar

1574


Mydło naturalne Amber Musk Soil & Earth


Otul się relaksującą mydlaną pianą o wyrazistym zapachu i doskonałych właściwościach nawilżających. Pozwól swojej skórze na relaks i odpoczynek, niech chłonie dobroczynne składniki, dzięki którym rozkwitnie, stanie się bardziej jędrna i gładka.

Mydło pozostawia przyjemny egzotyczny zapach, który na długo pozostaje na skórze i przywodzi na myśl dalekie orientalne krainy i ich naturalne bogactwo.

Mydło Amber Musk Soil & Earth to produkt ręcznie robiony, w 100% naturalny, czerpiący swą moc z głębi ekologicznych i przemyślanie dobranych składników.

To aromatyczne mydełko powstaje w oparciu o tradycyjne zimne techniki pozyskiwania czystych olejków i naturalnych ekstraktów.

Mydło bogate jest w witaminy E i D, które odżywiają, nawilżają i poprawiają ogólną kondycję skóry.
Zawarty w mydle olejek migdałowy wygładza skórę, zaś olej kokosowy, który wykazuje działanie antyoksydacyjne, opóźnia proces starzenia. 

Mydło naturalne Amber Musk Soil & Earth jest aromatyczne, jego zapach pobudza zmysły, a kąpiel z jego udziałem działa rozgrzewająco i kojąco.

Mydło pozwala złagodzić codzienne stresy i intensywnie odżywia skórę.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Mydło wykazuje również właściwości ściągające: zwęża pory, obkurcza naczynka, działa 
antybakteryjnie. 

Składniki:

czysty olejek kokosowy, wyciskany na zimno olejek migdałowy, cukier z trzciny cukrowej, gliceryna, witamina E, olejek zapachowy amber musk, filtrowana woda oraz baza mydlana.