Świeca sojowa w szkle - Konwalia - 200g Story Little Pleasures

Świeca sojowa w szkle - Konwalia - 200g Story Little Pleasures Zobacz pełny rozmiar

6769


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Rozsłania światło, ciepło i zapach!

Lawenda ma uroczą woń, która leczy i przywraca siły witalne. Zapach jej świeżych a zarazem eterycznych kwiatów przywraca spokój ducha i ma działanie uspokajające.

Jeśli poczujesz, że chodzisz spięty, zdekoncentrowany zapach lawendy pomoże Ci przywrócić wewnętrzną równowagę. 

Aromat: świeży, ziołowy, kwiatowy i słodki

W świecy jest coś, co nadaje wnętrzu wyjątkowy akcent, niezależnie od tego, czy jest przytulne, czy też glamour. To, co sprawia, że ​​nasze świece wyróżniają się na tle innych, to fakt, że wszystkie są wylewane ręcznie, delikatnie nasączane pachnącymi olejkami eterycznymi i wykonane z naturalnego wosku sojowego wolnego od toksyn i wykonane z knotów wyłącznie z czystej bawełny.

Knot z czystej bawełny
Czas palenia: 50 godzin

Krople porannej rosy błyszczą jasno w promieniach słońca, kolorowe motyle tańczą z kwiatka na kwiatek, a delikatna wiosenna bryza delikatnie wieje na świeże kwiaty, wypełniając atmosferę ich słodkim zapachem. Stoisz tam, wchłaniając to wszystko, rozkoszując się małymi przyjemnościami życia!

Inspirując się naturą i jej dobrocią, przedstawiamy Ci niesamowity wybór czarujących zapachów. Żywa, świeża i nowa seria z pewnością urzeknie Twoje serce i sprawi, że się uśmiechniesz.


Składniki:

Naturalny wosk sojowy nasycony najdelikatniejszym aromatycznym olejkiem eterycznym

Wykonano w Indiach