Ajurwedyjski Antycellulitowy Olejek do Masażu, 110ml, Jovees

Ajurwedyjski Antycellulitowy Olejek do Masażu, 110ml, Jovees Zobacz pełny rozmiar

1687

Ajurwedyjski Antycellulitowy Olejek do Masażu Joveed to unikalny olejek do masażu wzbogacony skłądnikami odżywiającymi skórę , które są podłączone do mieszków włosowych. 

Stworzony w oparciu o receptury ajurwedyjskie masaż olejem Jovees posiada właściwości lecznicze starożytnych ziół i olejków eterycznych stosowanych w pradawnej formule.

Mieszanka przetrwała do dzisiejszych czasów, aby ukoić nerwy współczesnego człowieka i wspomagać redukację tkanki tłuszczowej wewnętrznej parti skóry w celu zanikania nieestetycznych nierówności, rozstępów, skórki pomarańczowej lub drobnych grudek utrwalających się na ciele z przyczyny zatrzymania się toksyn w organizmie, leczeniu blizn i zmian poporodowych oraz zatrzymania wody.

Pomaga w przypadku zbyt napiętych mięśni spowodowanych stresem lub wyczerpującym wysiłkiem a także przydatny jest przy występujących bólach stawów. Pomaga on również w zmniejszaniu nadmiaru tłuszczu w organizmie.

Specjalna formuła tego oleju pozostawia skórę ujędrnioną bez cellulitu. Dzięki temu możesz cieszyć się nieskazitelną, piękną skórą. Zawartość oleju z wątroby dorsza, oleju z oliwek i oleju słonecznikowego, pomogą we wzmocnieniu włókien nerwowych. 

Jak korzystać

Nałożyć na ciało i wykonać odpowiedni masaż (lekki/ugniatający/mocny) dopasowany do porządanego efektu za pomocą dłoni, rękawicy masującej, pilingującej, Wykonywać koliste ruchy i miejscami oklepywać miejsca w których tkanka tłuszczowa się gromadzi.
Po zabiegu około 15-30 minutowego mazażu w
eź prysznic, aby zmyć ciało z wydostających się toksyn.

Skład:

Olive oil
Sesame Oil
Sweet Almond Oil
Wheat Germ Oil
Cord Liver Oil
Sunflower Oil